Міжнародний день Дякую

3-minМіжнародний день Дякую – щорічне свято, яке відзначається 11 січня кожного року.
         Слово Дякую вперше з’явилося у паризькому словнику-розмовнику у 16 ​​столітті. В побуті воно стало застосовуватися лише у 20 столітті. Ініціатива створити День подяки надійшла від миротворчих організацій ООН та ЮНЕСКО, а відзначати свято було вирішено 11 січня. Міжнародний день подяки закликає сказати сердечне спасибі всім людям. Адже одне слово зробить оточуючих вас людей теплішими і щасливішими.

         Психологи порівнюють слова подяки за емоціями із почуттями дитини від погладжувань та поцілунків матері. Щире спасибі приносить людині радість, теплі відчуття та емоційне піднесення. За правилами етикету, дякувати треба зі щирим, добрим посилом і дивлячись в очі. 
         З кожним роком дедалі більше країн  та людей приєднується до святкування цього дня.  В цей день прийнято обмінюватися подарунками і, звичайно, дякувати один одному. Цьогоріч учні 2-А класу теж відсвяткували день Дякую  конкурсами та флешмобом. Писали Дякую різними мовами світу на плакатах та листівках. І, звичайно ж, складали подяку найріднішим людям, вчителям та друзям.
MyCollages (43)