Святковий останній урок в початковій школі

Logo 7 Прощання з початковою школою – це перехiд на нову сходинку в шкільному життi, а отже, дуже важлива, визначна подiя. Як одна мить пролетіли 4 роки навчання.
         14 червня класними керівниками четвертих класів був проведений останній святковий урок у початковій школі «Назад у минуле». На уроці учні пригадали навчання в початковій школі, розігрували сценки, співали пісні, переглянули фільм про свої шкільні пригоди, а також відео-вітання від своїх однокласників, які не змогли розділити з ними це свято.
         Особливо чуйно та зворушливо прощалися зі своїми першими вчителями, які навчили учнів  пізнавати нове, працювати в одному колективі, бути відповідальними і допитливими, вихованими та впевненими. А також були нагороджені дипломами випускника початкової школи та почесними грамотами за високі успіхи у навчанні.

MyCollages (4) Випускники початкової школи! Всі ви пройшли нелегкий шлях, осягаючи перші сходинки країни Знань. Бажаємо вам не втрачати впевненості та інтересу до навчання, розбавляти свої дні яскравими фарбами і емоціями щастя. Будьте допитливими, позитивними, активними, осягайте нові науки, захоплюйтеся цікавими предметами. Нехай старша школа подарує вам багато нових перемог і досягнень!
         Першу сходинку пройдено. А далі – нові досягнення і звершення.
Середня школо – здрастуй!
А початкова – прощавай!