Тиждень безпеки дорожнього руху

23.11.21Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей 9правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.
У рамках тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя» було проведено низку тематичних бесід, вікторин, ігор, занять:

• рольові ігри «Я на вулиці. Я у транспорті»
  • урок обережності «Вулиця не місце для гри»
  • вікторина «До країни дорожніх знаків»
  • практичне заняття « Будь обережним на дорозі»
  • заняття з елементами тренінгу «Коли вирушаєш в путь – завжди обережним будь»
  • бесіда «Правила їзди на велосипеді»
  • перегляд відеороликів з подальшим обговоренням «Безпека пішоходів в руках самих пішоходів»
  • бліц-турнір «Безпека на дорозі»
  • урок-квест «Правила безпеки»
Протягом тижня діти мали можливість якомога більше поглибити свої знання про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки та їх значення, права та обов’язки пішоходів; навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях; продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять. Учні обговорили основні правила безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки!

Лілія Воробей
MyCollages (19)