У світі толерантності

0-02-0a-af19e855c1aea4e93fe7ad2df61b102e0efac9bb8ba7df6a99ca92af48fbaa3a_9810472fТолерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різномаїття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань. Для громадян це, передусім, активна позиція, що формується на основі визнання універсальних прав та основних свобод людини.
Сьогодні толерантність – яскравий показник ступеню демократичності кожної держави й одна з умов її розвитку. Політична толерантність є основою для плідних міжнародних відносин.

MyCollages (18)З метою формування у здобувачів освіти толерантності як риси характеру, класними керівниками були проведені такі заходи: виховна година «Вчимося толерантному спілкуванню», оформлення «Дерева добра», тренінгове заняття «На доброму серці тримається світ», гра-подорож  «З казкою по країнах і континентах», книжкова виставка “Прекрасне обличчя світу”.
Ярина Шинкарук