«Україна соборна. Разом до Перемоги!»

23.01.23 - 2З днем Соборності, держава,
Будь багата, щира, жвава.
Хай народ тебе цінує,
Зберігає та шанує!
З величезним святом, люди,
Хай країна добра буде.
Мир панує та завзяття,
Хай цвіте країна, браття!

22 січня – особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята – проголошення Української Народної Республіки та Акт Об’єднання українських земель. 105 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.
День Соборності України – це свято на честь проголошення першої Незалежності та Акту Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

MyCollages (12)З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості здобувачів освіти, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в нашому ліцеї організовано та проведено ряд заходів: виховна година “Єдина країна – єдиний народ”,  година спілкування «22 січня ми відзначаємо День Соборності України», урок державності «Шлях до незалежності», учні початкової школи висловлювали свої думки на тему: «Що для мене Україна?», здобувачі освіти 7-В класу створили ланцюг єдності, розв’язували кросворди на знання історії.
Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього. Коли ми, люди з різних регіонів країни, разом працюємо, створюємо знакове й важливе, боремося з окупантами.
Нині Україна продовжує боротьбу за незалежність, добро та цінності, які з нами поділяє весь цивілізований світ. Тому соборність залишається на порядку денному національних завдань. Цілісність держави буде цілковито відновлена тільки після того, як Україна звільнить усі території, захоплені ворогом.  Соборність – мета Перемоги.