Умій дружити

1 2Життя кожної людини від самого її народження проходить серед людей. Лише у суспільстві з собі подібними вона пізнає найвищі цінності людського життя – дружбу, любов. Приналежність до різних людських об`єднань і груп, починаючи від сім`ї і закінчуючи людством, визначається особливістю її характеру, способом життя, світосприйняття. Тому вміння формувати свої відносини з іншими людьми, є необхідною передумовою нашого самовизначення і щасливого життя.
Саме з метою підвищення рівня знань учнів про особливості дружніх відносин, покращення знань про дружбу та формування навичок конструктивного спілкування, для учнів 3-Б класу було проведено урок з елементами тренінгу “Умій дружити”.

Діти розвинули навички особистісного спілкування в групі однолітків, взаємодопомоги, сформували позитивне ставлення до дружби.
Урок-тренінг проводився з використанням інтерактивної міні-лекції, дискусії, роботи в групах, цікавих повчальних розповідей, притч.

Іванна Лампіка