Вшанування пам’яті Володимира Кияна

Шість років тому на Сході України загинув ковельчанин, випускник Ліцею № 7 м. Ковеля Володимир Киян.
3 вересня представники освітнього закладу в якому навчався Герой, вшанували капітана хвилиною мовчання, президент ліцею Гарбар Тарас поклав квіти до підніжжя могили.зображення_viber_2021-09-05_18-13-06-663
Нещодавно Володимиру Кияну посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин міста Ковеля».
Народився Володимир Киян 8 жовтня 1981 у місті Ковелі, де і виріс у родині військових. Закінчив Сумський військовий інститут артилерії. Служив у 802-му реактивному артилерійському полку, брав участь у миротворчій операції в Іраку.
У 2004 році переїхав на постійне місце проживання до Львова, працював в аграрному бізнесі.
З квітня 2014-го — боєць одеського добровольчого батальйону міліції «Шторм». Згодом – командир мінометної роти 80-ї аеромобільної бригади, капітан Володимир Киян пройшов найжорстокіші битви в районі Луганська. Його підрозділ обороняв Луганську ТЕС, брав участь у бою під Веселою Горою, де у засідку потрапила колона батальйону «Айдар».
Боєць з позивним «Тайфун» був одним з кращих офіцерів, його поважали товариші, ним пишалась родина.
За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Удостоєний відзнаки «Народний Герой України».