Єдиний урок з правил дорожнього руху

Діти — найбільш вразливі учасники дорожнього руху. Особливе занепокоєння викликає шлях школярів додому, адже темніє зараз рано, а в темному одязі пішохід практично непомітний водієві.
До речі, з 1 вересня 2019 року в Україні на законодавчому рівні ввели правило, що зобов’язує молодших школярів 1-4 класів носити світловідбиваючі жилети в темний час. Таке рішення було прийнято за результатами всеукраїнської Координаційної наради з питань безпеки дорожнього руху, де питання безпеки дітей було одним з головних.

З метою попередження дорожньо-транспортних пригод за участі дітей інспектором сектору ювенальної провенції Ковельського управління поліції Оленою Дмитрук, було проведено урок-практикум для учнів 4-Б класу. На уроці пригадали правила дорожнього руху, грали ігри, обговорили неправомірні дії пішоходів.
Поки діти маленькі, розповідайте їм правила безпечної поведінки на дорозі й самі демонструйте правильний приклад, тоді ви будете спокійні, відпускаючи учнів в ліцей або на прогулянку!
MyCollages (12)