З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

UaЩороку наприкінці літа Україна відзначає своє головне державне свято – День Незалежності. Це знакове свято, яке українці вважають днем утворення Української держави в сучасному вигляді.
День проголошення Незалежності 24 серпня 1991 року став визначною датою в історії українського народу, поворотною віхою на шляху демократії та суспільного єднання. Це свято кожного з нас – і тих, хто зміцнював суверенітет держави протягом останніх десятиліть, і молодих людей, ровесників Незалежності, які далі розвиватимуть Україну.

За день до цього, 23 серпня, українці зустрічають День Державного Прапора України.
Без сумніву, державний синьо-жовтий прапор і є однією із найголовніших святинь українського народу.
Державний Прапор – один з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави. Значення синього та жовтого кольорів на прапорі традиційно трактують як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану – символу мирної праці і достатку.
Цьогоріч День Незалежності України має для всіх українців та українок особливе значення. 2022 рік став роком випробувань та значних втрат. Ворог вирішив відібрати у нас волю, суверенітет та території. Українці ж продовжують гідно протистояти нелюдам й вражати світ своєю незламністю, силою та емпатією до тих, хто поруч. Саме зараз ми переживаємо історичний момент, наша нація гартується у боротьбі. Ми назавжди запам’ятаємо те, хто нам друг, а хто ворог.
У російських загарбників нічого не вийде, бо ми, українці, завжди були волелюбними та незламними. Усі ми кожного дня додаємо значних зусиль, наближуючи нашу перемогу. І ми обов’язково переможемо!
З Днем Прапора та Днем Незалежності!
Безтурботного і мирного життя в улюбленій країні. Нехай Україна більше ніколи не знатиме скрутних часів! Хай живе вільний народ! Слава Україні!
MyCollages (6)