Займаймося спортом – це корисно!

2Ніхто не стане сперечатися, що займатися спортом корисно. Що завдяки його впливу діти ростуть більш міцними і витривалими, застуди бувають рідше, а імунітет стійкіший. Є багато переваг і користі не тільки на фізичному, а й на емоційному рівні. Діти, захоплені тренуваннями, не витрачають багато часу на комп’ютери та планшети. Їм просто ніколи. Вони натхненні своїми заняттями, успіхами і поставленими цілями. Спорт дисциплінує.

До того ж, не секрет, що спортивні заняття впливають на успішність дитини в навчанні. Все тому, що 1 3на тренуваннях відбувається насичення організму киснем, а це, в свою чергу, активізує роботу мозку.
Я, як президент ліцею, бажаю кожній дитині знайти свій улюблений вид спорту та бути успішним.
Уже сім років я займаюсь дзюдо. В широкому сенсі слова це наука і методика тренування тіла і духу, врегулювання всіх життєвих процесів. Власним прикладом показую, що спорт не тільки зміцнює здоров’я, але й загартовує характер, робить людину більш стресостійкою, вольовою та цілеспрямованою.
Щоденні тренування, завзятість, наполегливість, мотивації, задоволення від конкуренції та суперництва, прагнення досягнути поставленої мети… Безумовно усе це є запорукою успіху. Але неоціненною є  участь батьків, які вселяють у мене впевненість і розвивають самооцінку, допомагають впоратися з емоційним навантаженням, підтримують та вболівають.
Допоможіть і Ви своїм дітям розкрити їхні здібності та знайти джерело натхнення. Не забувайте говорити про те, що вірите в них! Підтримуйте та демонструйте свою любов!

Президент ліцею Тарас Гарбар