Засідання проєктної групи «Формувальне оцінювання»

6-min7-minВ рамках роботи проєктної групи «Формувальне оцінювання» ( керівник Кондратюк К.С.) відбувся практичний інтенсив, в процесі якого вдало  були поєднані теоретичний аспект  з практичною діяльністю. Спікери Чичирко Н.Б., Білинська У.В. та Лампіка І. представили досвід використання стратегій формувального оцінювання у педагогічній діяльності.
        Синхронно до презентацій  учасники інтенсиву  створювали ментальну карту-конспект на тему  «Формувальне оцінювання», досліджували та шукали шляхи вирішення  проблеми «Чому не варто боятися та недооцінювати формувальне оцінювання?», використавши інтерактивний прийом «Фішбоун». А разом з Тетяною Климук вирушили у віртуальну екскурсію онлайн-платформами формувального оцінювання.

         На завершення інтенсиву було створено плакат співпраці «Лайфхаки оцінювання». В.о. ЗДМР Бадира Л.А. зазначила високий методичний рівень підготовки заходу та акцентувала увагу на необхідності дотримання алгоритму формувального оцінювання під час проведення кожного уроку в НУШ як одного із чинників підвищення якості навчання в умовах реформування освіти в Україні.
MyCollages (11)
        На засіданні панувала атмосфера співпраці та партнерства, а головне, що кожен зміг підвищити  рівень професійної компетентності та  отримав багато цікавих ідей для продуктивної роботи.