Зустріч із представниками поліції

image0 (4)image2 (4)Сьогодні, як ніколи, зростає співпраця закладів освіти  з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.
  8 лютого відбулась зустріч з інспектором сектору ювенальної превенції  Ковельського управління поліції Оленою Дмитрук, котра ознайомила  учнів 8-х класів з правилами поводження у громадських місцях, з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці, з правилами безпечного поводження  в Інтернеті та звернула увагу на види булінгу та кібербулінгу. Здобувачі освіти активно спілкувались із представницею поліції, ставили запитання та дякували за зустріч.

image1 (3)Адміністрація ліцею та учнівський колектив вдячні представникам цієї служби за співпрацю та високий професіоналізм.