Звіт учнівського самоврядування за I cеместр 2021-2022 н.р.

gerbschoolМи живемо у світі, який стрімко розвивається, у світі, де кожного ранку  народжуються нові ідеї для побудови майбутнього. І основна складова цього світу – це суспільство; це людина, яка має в собі високий потенціал, вірить у свою справу і чітко знає, чого хоче у цьому житті. Але кожна розпочата справа вимагає головного – нового досвіду, набутого в процесі власних вчинків і помилок, виправляючи які людина щоразу здобуває щось нове.
         Освіта дає школярам великий досвід, а базою стає учнівське самоврядування, яке готує лідерів.
Учнівське самоврядування – це широке поле можливостей для самореалізації кожного здобувача освіти, орієнтоване на досягнення соціально-корисної мети, індивідуальної і суспільної користі.

З початку навчального року учнівське самоврядування запрацювало по новому, оскільки до виконання своїх повноважень приступив новообраний президент ліцею Гарбар Тарас.
Протягом першого семестру 2021 року учнівським самоврядуванням на чолі із Гарбаром Тарасом, педагогом-організатором Яриною Шинкарук та за активної підтримки сім’ї нашого президента були проведені наступні заходи:
  • круглий стіл «Пропонуй і роби»,
  • інтерактивне заняття «Лідер – це стиль життя»,
  • заняття з елементами тренінгу «Екологічні реформи» ;
  • інтернет-конкурси: «Мир – мова щастя», «Стоп ВІЛ\СНІД» ;
  • міський спортивно-інтелектуальний конкурс-квест: «Козацькі забави»;
  • уроки мужності: «Герої, які змінили хід історії України», «Героїзм українських волонтерів»;
  • інтелектуальний турнір: «Україна звитяжна»;
  • акції: «Україна починається з тебе», «Малюй посмішку добрими справами», «Червона стрічка», «Монетки дітям», «Запали свічку пам’яті», «Спільними зусиллями»;
  • міський конкурс: «Новорічний сувенір».
Досить активно розвивається волонтерство, адже безліч хороших справ виконано за ініціативи президента ліцею Гарбара Тараса та його сім’ї, а саме:
  • відвідування із привітальними програмами людей похилого віку, котрі проживають в Територіальному центр соціального обслоговування;
  • підтримка здобувача освіти нашого закладу Рубіновського Володимира, який має діагноз ДЦП СПАСТИЧНА ДИСЛЕГІЯ. Напередодні новорічно-різдвяних свят Володимир отримав в подарунок планшет, кошти на нього були зібрані здобувачами освіти нашого ліцею та сім’єю              Гарбара Тараса;
  • регулярна фінансова підтримка дітей, які потребують соціального захисту ЗДО №6.