Педагогічний експеримент «Розумники»

maxresdefaultНаша школа прагне мати всі риси сучасного навчального закладу і підвищувати якість освіти через використання інноваційних технологій.

Директор школи Кубай В.О. та вчитель початкових класів Бадира Л.А.  вирішили взяти участь у Всеукраїнському педагогічному експерименті «Розумники» (Smart Kids).

Вересень 2016 року став особливим у житті учнів 1-А класу, які приєдналися. Проект цікавий, як для учнів так і для педагогів.

  • Rozumnuk -1проект не передбачає вивчення інформатики з допомогою пристрою. Учні вивчають базові предмети у початковій школі: математику, рідну мову, або навчання грамоти у першому класі.
  • У другому – додається основи здоров’я, природознавство. Поступово збільшується обсяг матеріалу, збільшується використання інформаційних технологій. Зникає думка, що планшет – це іграшка, розвага, формується саме культура використання пристрою. Дитина усвідомлює, що пристрій є засобом навчання.
  • Власне, «Розумники» та інші фірми допомагають створювати цікаве інтерактивне навчальне середовище. Їхнє завдання – зробити так, щоб діти вчились постійно. Але це буде тоді, коли діти будуть вмотивовані і їм буде цікаво. Електронні засоби, гаджети природніше для дітей, ніж книжка. Хоча від підручників ми не відмовляємось, вони завжди будуть йти паралельно з електронними матеріалами.

Обладнання для школи придбали за кошти місцевого бюджет та батьків. А мультимедійне видавництво «Розумники» забезпечило навчальним контентом.  Rozumnuk -2

ЗОШ №7 – це перша школа у Ковелі, яка приєдналася до проекту «Smart Kids». Учні користуються спеціально розробленими електронними ресурсами не тільки в класі, а й вдома. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти тощо. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі (edugames.rozumniki.ua).

Rozumnuk -3

Світ змінюється – давайте разом робити ці зміни на краще!