ДПА, ЗНО – 2022

 

Корисна інформація для випускників – 2022:
  • Вступники мають підтвердити свою участь у ЗНО
Майбутні учасники зовнішнього незалежного оцінювання мають підтвердити свою участь у тестуванні.
Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.
Зокрема, вступники, які створили реєстраційні картки, ще не є учасниками Національного мультитесту ЗНО. Для участі в тестуванні вони мають обов’язково підтвердити своє бажання проходити тест на своїх інформаційних сторінках. Відповідна опція доступна у травні.
Окрім того, майбутні учасники ЗНО мають повідомити організаторів про те, у якому регіоні вони перебуватимуть у липні.
Ті учасники, які встигли отримати сертифікат учасника ЗНО, мають доступ до своєї сторінки уже зараз.
Інші ж зареєстровані особи невдовзі отримають на вказаний під час реєстрації номер мобільного телефону SMS із даними для входу на інформаційну сторінку.
  • Пройдіть онлайн демоверсію мультитесту ЗНО
Освіта.ua пропонує всім охочим пройти демоверсію національного мультипредметного тесту ЗНО онлайн.
Цей тест є аналогічним тим тестам, які будуть застосовані під час конкурсного відбору абітурієнтів для вступу на спеціальності бакалавра (магістра медичного спрямування) на бюджетні місця, а також на висококон’юнктурні спеціальності у 2022 році.
Виконання демонстраційного варіанту завдань національного мультипредметного тесту  допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки з української мовиматематики та історії України.
Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що будуть запропоновані випускникам і абітурієнтам під час проходження спрощеного ЗНО.
Після виконання тесту учаснику будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розрахований результат у тестових балах.
Окрім демоверсії мультитесту, який буде запропонований абітурієнтам для вступу, на сайті ЗНО-ОНЛАЙН ви зможете знайти тести ЗНО за всі  минулі роки з предметів, які вас цікавлять.
Вибіркове виконання завдань певних типів або тематичних блоків дозволить якісно повторити теми з української мови, математики та історії України, передбачені програмою.
Також такі тренування допоможуть відпрацювати найбільш проблемні розділи та призвичаїтися до роботи в середовищі онлайн-тестувальників.