Традиційно він розпочався 21 лютого в Міжнародний день рідної мови. Протягом місяця було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, у яких взяли участь здобувачі освіти 5-11 класів, а саме:
- мовознавча вікторина “Я люблю українську мову”, мовознавча кав’ярня “Пригости мене розмовою українською мовою”, інформаційний вісник “Лесині місця на Волині” ( вч. Журавлюк О.А.);
- вебквест “Українська мова: розмовляю, мрію, думаю”, фотоквест “Кмітливі знавці рідної мови”, інтерактивна гра “Мова – жива душа народу”( вч. Павлович Т.М.);
- виховний захід “Українська мова – мова мого майбутнього”, гра “Солов’їне шоу”, вчительсько-учнівський батл “На каву з Ліною”( вч. Задорожня Н.І.);
- гра-конкурс “Мово солов’їна”, мовна вікторина “Наша мова- калинова!”( вч. Стицюк Н.Л.);
- вікторини “Моя рідна мова”, “Океаном рідної мови” (вч. Устимук С.Р.);
- вебквест “Що я знаю про українську мову?”(вч. Цегельник О.М.);
- мовна вікторина “Пізнай рідне слово”, читацька конференція “Стежками Лесі Українки”, виховний захід “Лесине слово”( вч. Тищук А.С.);
- конкурс кросенсів “Історія розвитку української мови” (вч. Богатікова С.В.);
- мовна вікторина “Все буде українська мова”, створення дизайну футболок за життєвим чи творчим шляхом Т. Шевченка ( вч. Жарковська Л.М.)
Предметний місяць завершився зустріччю з поетесою Ніною Петрівною Горик, яка завітала в Міжнародний день поезії до нашого ліцею. Всі педагоги творчо та відповідально підійшли до підготовки та проведенню заходів.
Усе буде Україна!!! Усе буде українська мова!!!
