Музей ліцею

«Ефективність і сила виховання майбутніх поколінь визначається тим, наскільки глибоко ідея шанування Батьківщини опановує особистістю, як яскраво і глибоко бачить вона саму себе і оточуючий світ очима патріота».

В. О. Сухомлинський

Музей школи – своєрідна колекція матеріалів,подій,що веде цікавими сторінками життя навчального закладу від початку заснування й дотепер.

Екскурсійний маршрут бере початок із далекого 1974року.Документальні матеріали систематизовано за період кожного десятиріччя:

• урочисте відкриття;
  • педагогічний колектив;
  • шкільні свята;
  • урочисті зустрічі;
  • випускники;
  • медалісти;
  • трудові будні;
  • нагороди…

Окремою й важливою сторінкою музею є життя та подвиги випускника школи , героя нашого часу – Володимира Кияна.

Музей школи є справжньою скарбницею для випускників минулих років та цікавинкою для учасників освітнього процесу сьогодення.

Ласкаво просимо!

P.S.  Інформація до всіх небайдужих: прохання допомогти цікавими світлинами, ідеями, пропозиціями щодо вдосконалення та оформлення Музею школи.