Учнівське самоврядування

З метою виховання у молодших школярів таких якостей  як доброта, чуйність, милосердя; здатності співчувати і готовності допомогти іншому; формування культури поведінки та патріотизму у ЗОШ І-ІІІ ступеня №7 м. Ковеля було створено дитяче об`єднання учнів від 6 до 10 років «Країна добриків».

Головним персонажем «Країни добриків» є Добрик – чарівна істота, добрий, чуйний чоловічок, який своєю доброзичливістю, шанобливим ставленням до людей, приносить кожному добро, щастя, здоров`я, успіх; прагне добра і справедливості.

Добрик став емблемою «Країни добриків».

dobrik

Жителі «Країни добриків» живуть за своїми правилами:

dobrik   2dobrik   5 dobrik   4 dobrik   3

Жителі «Країни добриків» мають свою пісню.

dobrik   6

Програма «Добрик крокує планетою» реалізується через комплексні ігри для кожної вікової категорії молодших школярів.

Основні етапи підготовки та проведення комплексних ігор учнів 1-4 класів:

1. Формування мікрогруп (команд, екіпажів добриків) – 5-7 учнів. Вибір назви та емблеми.
  2. Вибір командира у кожній команді; розподіл творчих доручень.
  3. Оформлення карти гри.
  4. Підбір цікавих справ, творчих доручень для учасників гри.

Основна мета програми «Добрик крокує планетою»  – це виховання у молодших школярів почуття патріотизму, доброзичливості, поваги до старших, однолітків і залучення їх до добрих та корисних справ; формування культури спілкування.

class-2-3