Національний проект ВІДКРИТИЙ СВІТ

Vidkrut svit - 1

Vidkrut svit - 2

З 1 вересня 2013 року  учні та учителі нашої школи відкрили для себе світ новітніх інформаційних технологій.  Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня  увійшла у 52 навчальні заклади, яким надано можливість реалізації Національного проекту «Відкритий світ».

Метою Національного проекту «Відкритий світ» є створення єдиного національного інформаційного середовища. За допомогою новітніх інформаційно-телекомунікаційних технологій буде забезпечено доступ усіх учасників навчально-виховного процесу: учнів, вчителів, батьків, адміністраторів освіти до мультимедійних баз даних. Проект передбачає уніфікацію методик навчання і забезпечення опрацювання цих методичних матеріалів в режимі реального часу методистами і педагогами. Проект створює умови, які заохочують учнів до успішного навчання та забезпечили рівні можливості доступу до якісної освіти кожного громадянина України, незалежно від місця проживання.

Изображение 089-minНаціональний проект «Відкритий світ» створює нову систему шкільної освіти з потужним використанням новітніх інформаційних технологій, яка зможе виховати спеціалістів нового покоління – з високим рівнем знань, технічно освічених і конкурентних на світовому ринку.

Відповідно до цієї програми у було встановлено мультимедійне 07-min обладнання, п’ять інтерактивних комплексів, ноутбуки для вчителів, планшети та нетбуки для учнів (попередньо на комп’ютери встановлено програму Smart Notebook, що була надана у комплекті з дошкою). Це дає змогу організовувати навчально-вихований процес на сучасному рівні із застосування новітніх технологій, реалізовувати принцип «Рівний доступ до якісної освіти» та проводити навчання в системі «On-line».

Изображение 092-minВчителі та учні школи мають змогу проводити уроки з використанням новітніх технологій та доступом до мережі Інтернет, якою охоплено всю школу.

На сьогодні учні та вчителі-предметники 5-11 класів продовжують втілювати  проект у життя. Проведено ряд відкритих уроків. 

Для педагогів організовуються в навчальному закладі тренінги по підвищення їх роботи з ІКТ, вчителів завершили навчання за програмою Intel – навчання для майбутнього”.  

Педагоги, завдяки проекту, швидко здобули цінний досвід роботи із сучасними технологіями, без якого нині вчителеві конкурувати важко.