В нашому ліцеї відбулась передвиборча агітація кандидатів на пост президента ліцею. Зайняти дану посаду виявили бажання три кандидати: Левочко Анастасія 8-А клас, Величко Марк 8-А клас та Пірожик Данило 8-В клас. Усі кандидати є цілеспрямованими, розумними, активними та амбітними.
20.09 відбулось представлення кандидатів та дебати між ними. Здобувачі освіти 5-11 класів, вчителі та адміністрація задавали безліч запитань кандидатам. Вони ж у свою чергу відповідали гідно та впевнено. Напередодні виборів бажаємо перемогти кращому(щій) та представляти наш заклад освіти на високому рівні!




