У нашому місті відбувся конкурсу на премію міської ради «Заклад освіти – простір якості: середовище, що належить дітям”. Він відбувся у двох номінаціях: заклад загальної середньої освіти та заклад дошкільної освіти. У номінації заклад загальної середньої освіти переміг наш ліцей. Вітаємо усіх учасників освітнього процесу із перемогою. Це наш маленький вклад у велику Перемогу України.
Кошти будуть використані на оформлення актової зали та ресурсної кімнати.

