Друзі надають нам відчуття належності та розуміння, вони допомагають нам вирішувати проблеми, відкривають для нас нові можливості та надихають на досягнення мрій. Саме тому, з метою покращення дружніх відносин між однокласниками для учнів 6-Б класу було проведено урок з елементами тренінгу “Шукаю друга”. Метою уроку було: допомогти учням у саморозкритті, усвідомити важливість дружби, зрозуміти, що становить основу дружніх стосунків; кого ми називаємо другом, за що ми цінуємо своїх друзів; сприяти подоланню бар’єрів у спілкуванні; удосконалювати навички спілкування; виховувати почуття поваги до друзів, товариськість, вірність у дружбі. Учні відверто ділились своїми переживаннями у пошуці друзів, а також своїми сподіваннями по відношенню до друзів та складали портрет “Ідеального друга”.
