Мандрівка у світ театру

8 лютого учні  6-Б класу разом зі своїми наставниками Дубовик Аллою Степанівною (керівником курсу «Драматургія і театр») та  Лампікою Іванною Сергіївною (класним керівником) здійснили цікаву і захоплюючу мандрівку до Волинського обласного музично-драматичного театру у місто Луцьк. Це була перша незабутня зустріч у світ театрального мистецтва. Вистава «Піколетто» про маленького сажотруса з добрим серцем і про те, як ми стаємо великими в очах тих, чиї мрії здійснюємо.

Юні глядачі із великим захопленням спостерігали театральне дійство на сцені. Швидко минув час. По закінченню вистави вдячні глядачі стоячи аплодували артистам. Насичена мандрівка відбулася за дієвої підтримки згуртованого колективу батьків, які цьому посприяли. Це лише перша сходинка у світ театрального мистецтва, адже юні глядачі незабаром самі стануть акторами і продемонструють свою виставу на сцені ліцею.

MyCollages (24)