В рамках місячника шкільної бібліотеки, який проходить під гаслом «Рідна мова – наша зброя і наш оберіг!», бібліотекарі ліцею підготовили і провели літературну годину для учнів 3х класів «Василь Сухомлинський для дітей і про дітей». Познайо-мили читачів з великим педагогом, мудрим учителем, чудовою людиною, в серці якого жила велика доброта і любов до всього світу. Він не лише навчав дітей, а й прищеплював кожному з них найкращі людські якості, виховував у них доброту, чуйність, людяність, патріотизм, любов до батьків, до людей ,до землі, до рідної мови. В рамках заходу організували перегляд літератури «Учитель добра і краси». Підготували літературну вікторину «В.О. Сухомлинський-письменник і вчитель» та мовознавчу вікторину «Горджусь і радію, що рідною мовою володію».
Літературна година справила на всіх учасників заходу приємні враження. Після подорожі по сторінках дитячих творів Василя Сухомлинського, яка відбулася в актовому залі ,учні дружно відвідали бібліотеку.


