6 грудня 2016 року учні 10-А класу нашої школи стали учасниками «Всеукраїнського уроку місцевого самоврядування», який відбувався у формі веб-формі.
Спікери заходу:
- Зубко Г.Г., Віце—прем’єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Народного депутата України
- Власенко С.В., Голова Комітету Верховної Ради України з питань державної регіональної політики та місцевого самоврядування
- Пітцик М.В., Виконавчий директор Асоціації міст України
Метою заходу було – зміцнення іміджу місцевого самоврядування, поширення ідей децентралізації та підвищення політичної грамотності учнів.
На заході також були присутні:
Секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна,
Начальник Управління освіти Бичковський Віктор Васильович,
Депутати Ковельської міської ради: Косцьов´ят Володимир Кирилович, Кубай Валерій Олександрович.
Які, після завершення трансляції заходу, поспілкувались із старшокласниками, висловили своє бачення децентралізації, та ролі молодого покоління у розбудові держави.



