3 грудня 2016 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед учнів 8-11 класів, в якій прийняли участь учні нашої школи.
Переможцями стали:
11 клас: І місце – Сидорук Максим
8 клас: І місце – Комісарик Катерина
Призерами стали: 7 клас ІІІ місце – Бура Вікторія
6 клас ІІІ місце – Стасюк Андрій
Призером Всеукраїнської олімпіади з правознавства, яка відбулася 17 грудня 2016 року стала Грицюк Мар’яна (ІІІ місце)
Вітаємо переможців і призерів олімпіад!
Бажаємо переможцям успіхів у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії, яка відбудеться у м. Луцьк
17 січня 2017року.
