24 квітня в актовому залі школи відбувся краєзнавчий турнір ерудитів «Лелечим краєм звуть моє Полісся» серед учнів 4-В і 4-Г класів.
Четвертокласники дізналися багато нового про культурну, історичну
спадщину, пам’ятки рідного краю.
спадщину, пам’ятки рідного краю.На святі звучали поезії Лесі Українки, волинських авторів В. Семенюка, П. Гоця. Кришталево дзвінко лунали веснянки і гаївки у виконанні вокальної групи дівчат.
Учасники команд «Ковель» і «Світязь» показали міцні знання з природознавства, історії, економіки Волині. Переможці були нагороджені грамотами.




