26 квітня в Україні відзначають День Чорнобильської трагедії. Сьогодні промайнув уже 32 рік з дня страшної аварії.У цей день вшановують пам`ять загиблих та згадують про героїзм тих, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧА
ЕС.
ЕС. У школі у цей день провели вечір пам`яті під назвою «Чорнобиль: погляд через роки», у якому, крізь призму років, було відтворено трагічні події 26 квітня 1986 року.
Не залишилася без уваги і виставка дитячих робіт на тему: «Мій біль –Чорнобиль».



