10 листопада 2018 року було проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.
За перемогу змагалися: учні 8-11 класів загальноосвітніх закладів міста.
Переможцями олімпіади стали талановиті учні нашої школи:
ІІ місце – Простак Костянтин, учень 11-А класу
ІІ місце – Домашенко Андрій, учень 11-А класу
ІІІ місце – Музичук Марія, учениця 10-А класу
Учитель – Хрунь Надія Петрівна
Ви – наша гордість, наше натхнення!

