10 листопада 2018 року на базі НВК №13 учні школи вкотре показали чудові результати на міській олімпіаді з інформатики!З радістю вітаємо наших переможців!
ІІ-го (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики.
Перемогу здобули:
ІІ місце – учень 4-Г класу Тарасюк Валерій /учитель Шворак О.С.
ІІ місце – учень 4-А класу Мартинюк Богдан /учитель Шворак О.С.
Бажаємо нових успіхів, натхнення та подальших перемог!
