11.02.2019р. в Палаці учнівської молоді ім. Івана Франка відбувся міський конкурс юних читців присвячений до дня народження Лесі Українки. Учениця 8-Б класу Сидун Софія в середній віковій категорії стала переможцем.
Бруча Вікторія, учениця 11-А класу, в старшій віковій категорії здобула ІІІ місце.
Щиро вітаємо з перемогою!
Хай Лесине слово надихає вас на нові злети та досягнення!
