Такий виховний захід підго
тувала Журавлюк О. А. з учнями 10-Б класу до Міжнародного дня рідної мови. На святі звучало рідне слово в поезіях, які прочитали Рижко Марія(9-Б кл.), Сидун Аліна(9
-В кл.), Кудласевич Єлізавета(9-В кл.), Журавлюк Богдана(6-Б кл.). Десятикласники по-новому представили присутнім культуру мовлення українців у формі екпрес-уроків. Також учасники заходу ознайомили глядачів із календарем днів «народження» мови та сумних дат заборони.
Яскравості святові надали музичні номери маленьких артистів нашої школи: Левочко Анастасії, Смаль Мар’яни, (3-А кл. «Україночка мала»), Шпачук Ульяни, Гнатюк Дарини (4-Г кл. «Я маленька українка»).
Тож нехай рідне слово звучить поміж нас і живе в душі кожній!



