Чи часто задумуємося ми від чого залежить наша працездатність, настрій, комфорт? А хотілося б! Для того, щоб було всім приємно, 22 березня учні та вчителі школи № 7 організували прибирання території. Загрібати, замітати – це звичне. Але крім цього найприємнішим було садити дерева навколо школи. Тепер залишилось тільки застерегти всіх: бережіть природу і свій та чужий труд. Адже дерева – це чисте повітря, це міцніше здоров’я. Хочеться щоб чисте довкілля було не тільки біля школи, а й по всьому місту.






