У другій половині березня відбулися інтелектуальні випробування ІV (заключного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. До команди Волині увійшли дві учениці нашої школи: Бортнічук Ірина (11-А), яка поїхала до столиці, що гостинно зустрічала знавців російської мови, та Комісарик Катерина (10-А), яка відправилася до старовинного Львова, де проходили змагання юних істориків.
Безцінний досвід, море позитивних вражень, нові знайомства, цікаві зустрічі – у здобутку наших дівчат.
А головне – ПЕРЕМОГА!!! У запеклій боротьбі дівчата вибороли призові місця: обох нагороджено дипломами ІІІ ступеня!
Найщиріші вітання учням-переможцям та їхнім вчителям-наставникам
Ваць Н.В., Бручі С.А.

