Напередодні новорічно-різдвяних
свят для всіх бажаючих в Ліцеї № 7 відбулось заняття із розпису медово-імбирного печ
ива. Учні з великим задоволенням і натхненням розписували та створювали свої власні візерунки на підготовлених заготовках з казкових сніжинок, рукавичок, черевичків та символу 2020 року – мишок.
свят для всіх бажаючих в Ліцеї № 7 відбулось заняття із розпису медово-імбирного печ
ива. Учні з великим задоволенням і натхненням розписували та створювали свої власні візерунки на підготовлених заготовках з казкових сніжинок, рукавичок, черевичків та символу 2020 року – мишок.
Всі відчули себе справжніми кондитерами, здобули нові знання та н авички, поринули в святкову атмосферу. Власноруч розписане печиво стане чудовим подарунком на свята.







