Різдво – це величне християнське свято, яке в усіх народів шановане на державному рівні. Небайдужі й духовно багаті учні нашого ліцею розпочали ІІ семестр різдвяно-новорічним настроєм. Пригадавши звичаї і традиції рідного народу, учасники дійства привітали присутніх колядками та щедрівками, побажаннями добра, успіхів, злагоди, миру на весь прийдешній рік.


