Палац скликає друзів

Під такою чудовою назво1ю 17 лютого у Ковельському палаці учнівської молоді імені Івана Франка відбувся міський фестиваль. До участі у ньому були запрошені голови учнівського самоврядування освітніх закладів, їх заступники та представники міністерств.
Учасники продемонстрували свої творчі можливості використавши жанрову різноманітність. Кожен номер відрізнявся яскравою індивідуальністю, оригінальністю, емоційністю виступу.

Представляли Ліцей № 7 президент учнівського с амоврядування  Собко Артем та заступниця президента Конащук Катерина, котрі виконували  роль  ведучих фестивалю. Міністерство культури та дозвілля представила Смаль Мар’яна, подарувавши всім присутнім композицію «Молода Україна». Захід пройшов весело, гамірно та різнобарвно. Учасників фестивалю було нагороджено грамотами та вручено подарунки від спонсорів.
23