Наш ліцей проводить дослідження, мета якого оцінити якість дистанційного навчання в нашому закладі та розробити рекомендації щодо його вдосконалення.
Зробимо освіту в нашому ліцеї більш якісною.
Ваша думка є для нас важливою!
Директор ліцею Валерій Кубай
АНКЕТУВАННЯ ЗАВЕРШЕНО!
Анкета для батьків: https://forms.gle/UboyWbwEc5Yvdt9n6
Анкета для здобувачів освіти: https://forms.gle/zVzUWTkQB34uydNp7
