В рамках проведення місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!», 18 вересня в ліцеї №7 м. Ковеля відбулась зустріч з інспектором зв`язків із громадськістю ВОНС м. Ковеля УПП у Волинській області Департаменту патрульної поліції лейтенантом Дмитрук Оленою Олександрівною.
Ліцеїсти 1-2 класів уважно прослухали розповідь про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, пригадали правила дорожнього руху велосипедиста.
Зустріч була дуже цікавою і важливою, оскільки діти отримали не лише цінні знання, а й спробували застосувати їх на практиці за допомогою веселих ігор.
