Оголошення!

Київський національний університет культури і мистецтв (КНУКіМ) та Київський університет культури (КУК) запрошують випускників 11класів на навчання.
Запрошуємо випускників 11 класів стати студентами престижного столичного вишу!
Ознайомитися зі спеціальностями можна на сайтах:
Факультет режисури естради сайт:

Хто побажає стати студентом КНУКіМ або КУК – будь ласка, заповніть анкету та надішліть на електронну адресу: lilyana.belimenko@gmail.com з поміткою “абітурієнт” (анкета додається),
або відправте свої контактні дані на вайбер чи в телеграм за номером: +380978614141.
У повідомленні, будь ласка, вкажіть: Ваше місто, номер школи, Прізвище, Ім’я, по батькові, контактний номер телефону, свій інстаграм або фейсбук, бажану спеціальність. За цими даними з абітурієнтами будуть зв’язуватись консультанти, які детальніше розкажуть про університет, обрану спеціальність і нададуть відповіді на всі запитання, щодо вступу та навчання в КНУКіМ .
Дякуємо!
Бажаємо всім міцного здоров’я  і здійснення мрій у новому 2021 році!