19 січня в галереї мистецтв відбулась цікава та корисна зустріч міської влади з лідерами і представниками громадських молодіжних організацій, на якій був присутній голова Ради старшокласників міста Ковеля та за сумісництвом президент нашого ліцею Собко Артем.
Метою даної зустрічі є створення Молодіжної ради, адже, вона зможе дати старт багатьом проєктам. І цілком реально, що й здобуде для Ковеля статус Молодіжної столиці України. Перші кроки зроблено, старт є, бажаємо успіхів в реалізації хорошої ідеї!
