Дирекція ліцею проводить повторне дослідження, мета якого оцінити якість дистанційного навчання в нашому закладі та розробити рекомендації щодо його вдосконалення.
Посилання на анкети буде направлено у Ваші класні групи.
Зробимо освіту в нашому ліцеї більш якісною.
Ваша думка є для нас важливою!
Директор ліцею Валерій Кубай
