Старшокласники та працівники ліцею підтримали ініціативу міського голови Ігоря Чайки щодо участі у флешмобі «Допоможи розчистити своє місто» та дружно взялися прибирати сніг з пішохідних доріжок. Об`єднані прагненням зробити хорошу справу задля порядку у рідному місті, трудилися, як мовиться, не покладаючи рук, з ентузіазмом та задоволенням. Швидко розчистили прилеглі до ліцею території, тим самим створюючи зручності самим собі та іншим людям.Адже місто – наш спільний дім, а кожен з нас – господар в нім!

