Флешмоб «Допоможи розчистити своє місто»

IMG-5c1b4862ca2596abf422e23e29a14e49-VСтаршокласники та працівники ліцею підтримали ініціативу міського голови Ігоря Чайки щодо участі у флешмобі «Допоможи розчистити своє місто» та дружно взялися прибирати сніг з пішохідних доріжок. Об`єднані прагненням зробити хорошу справу задля порядку у рідному місті, трудилися, як мовиться, не покладаючи рук, з ентузіазмом та задоволенням. Швидко розчистили прилеглі до ліцею  території, тим самим створюючи зручності самим собі та іншим людям.
Адже місто – наш спільний дім, а кожен з нас – господар в нім!
MyCollages