Здається, що зима хоче продовжити свій час, але дарма, бо вже йде не до Різдва, а до Великодня. В повітрі пахне весною.
Напередодні Великого посту ми святкуємо Колодія – прадавнє народне свято, присвячене проводам зими і приходу весни. Головними атрибутами цього дня є млинці, вареники з сиром та сметаною.
14 березня в Ковелі відбулось гарне свято «Колодія величаємо – Весну зустрічаємо». Заклади освіти міста були активними учасниками дійства.
Активісти ліцею №7 м.Ковеля на чолі із педагогинею Шворак Тетяною Володимирівною організували майстер-клас, під час якого створювали гарні та смачні фруктові букети, котрими порадували мешканців міста. Педагог-організатор Шинкарук Ярина Тарасівна долучилась до оформлення фотозони, аби усі бажаю могли зробити яскраві світлини.
Активно, весело, різнобарвно пройшло свято, залишивши позитивні емоції та хороші спогади.

