Проблеми, над якими працює ліцей

Підвищення якості освіти через формування базової компетенції учнів, педагогів, адміністрації ліцею.

Питання, що потребують розв’язання:

1. Демократизація управлінської діяльності. Підсилення інформаційно- аналітичного забезпечення у керівництві сучасного ліцею.
  2. Створення оптимальних умов для інтелектуального розвитку учнів та вчителів. Пріоритетність особистісно орієнтованого навчання.
  3. Підвищення рівня вихованості учнів з позиції загальнолюдських цінностей, становлення високоморальної, духовно розвиненої, самостійної, незалежної особистості, повноцінного громадянина України.

Педагогічний колектив продовжує роботу над упровадженням науково-методичної теми:

«Підвищення якості освіти через упровадження інноваційних технологій в освітній процес»