Проблеми, над якими працює школа

Підвищення якості освіти через формування базової компетенції учнів, педагогів, адміністрації школи.

Питання, що потребують розв’язання:

1. Демократизація управлінської діяльності. Підсилення інформаційно- аналітичного забезпечення у керівництві сучасною школою.
  2. Створення оптимальних умов для інтелектуального розвитку учнів та вчителів. Пріоритетність особистісно орієнтованого навчання.
  3. Підвищення рівня вихованості учнів з позиції загальнолюдських цінностей, становлення високоморальної, духовно розвиненої, самостійної, незалежної особистості, повноцінного громадянина України.

Єдина науково-методична тема, над якою працює школа з 2015-2016 навчального року:

«Підвищення якості освіти через упровадження у навчально-виховний процес інноваційних технологій»