1 вересня – День знань

den_znan_kollazh   1 вересня – особливий день. Він радісний і хвилюючий,  наповнений дитячими усмішками, різнобарвними квітами і веселою піснею шкільного дзвоника. Сьогодні наша шкільна родина поповнилася на 133 учні, які, міцно тримаючись за батьківські руки, вперше ступили на шкільний поріг. Для них двері в Країну знань відкриють талановиті, творчі, невтомні перші вчителі: Бадира Людмила Афанасіївна, Воробей Любов Наумівна, Сілівончик Оксана Анатоліївна, Михальчук Віталіна Василівна та Бабій Тетяна Миколаївна.  Саме вони навчать першокласників бачити і розрізняти добро і зло, мріяти,  дарувати людям радість. Вони зрозуміють  та підтримають у хвилину вагань, допоможуть порадою та навчать бачити світ у чудових, незвичайних кольорах людських почуттів.

Хвилюючим і дещо сумним цей день є для одинадцятикласників, яким дуже швидко доведеться обирати майбутню професію. Сьогодні у їхніх очах сум, бо для них цей навчальний рік – останній.

Першого вересня усі шляхи ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових сподівань і звершень. Це свято мудрості, доброти і людяності.

7-min39-min