У Ліцеї пролунав Перший дзвоник

Ліцею двері відчинив
   І дітей дзвінком врочистим
                                                   До навчання запросив.
       1 вересня… Початок осені….Школа кличе нас.  Урочисто пройшло свято Першого дзвоника у закладі загальної середньої освіти “Ліцей  №7 м .Ковеля”
    Зі словами привітань звернувся директор Кубай В.О. Валерій Олександрович наголосив, що ми навчаємося в ліцеї, сказав про великі здобутки у минулому навчальному році за результатами олімпіад та ЗНО, звернувся до всієї шкільної родини  з побажаннями успіхів у новому навчальному році.
    Існує добра традиція в нашому навчальному закладі в дні урочистих свят ушановувати тих, хто звеличив нашу землю; тих, завдяки кому наше життя зігріте сонячним світлом і безхмарною, мирною блакиттю небес. Право покласти квіти до пам’ятного знаку загиблому випускникові нашої школи було надано Мелюху Максиму та Хмелярській Дарині.

Читати далі