Різдвяне мереживо

изображение_viber_2020-01-13_16-33-26Новорічно-різдвяні свята… Запах мандаринів, куті, прихід колядників до хати. Це знайоме нам усім ще з дитинства. У нашому ліцеї здобувачі освіти здійснили акцію «Різдвяне мереживо» та привітали зі святами адміністрацію навчального закладу, педагогів, батьків.
Що може бути краще, ніж зустріти Новий рік чи Різдво в колі сім’ї, близьких і рідних. Розуміючи це, родинну та теплу атмосферу створили наші ліцеїсти в Будинку для людей похилого віку. З колядками та привітаннями виступили вихованці, подарувавши людям не тільки гарний настрій, а й пригостивши їх солодощами.  Приємно було спостерігати за тим, як  на обличчях з’являлися посмішка й радість.
Хай Aнгел торкнеться Вас ніжним крилом,
Зігріє Вам серце різдвяним теплом.
Хай радість, кохання наповнять Ваш дім,
Оселиться щастя та спокій у нім.
Веселого Різдва!

Зимове дозвілля у нашому ліцеї

Зимові канікули у низображение_viber_2020-01-13_08-19-45-minашому ліцеї пройшли весело, активно та з користю. Виховна робота була спрямована на максимальну зайнятість дітей  у заходах, які планувалися з урахуванням віку учнів. Під час  канікул  були використані різні форми роботи: конкурси, майстер-класи, змагання, розважальні програми.
Найбільш цікаво пройшли майстер-класи изображение_viber_2020-01-13_08-19-52-minіз виготовлення витинанок «Новорічний декор», «Як готувати кутю» та «Україська хустка в сучасному світі».
Ліцеїсти прийняли активну участь у природоохоронній акції «Годівничка», метою якої було привернути увагу учнівської молоді до життя зимуючих пернатих і необхідності їх підгодівлі у складний для них час.

Читати далі