Онлайн-конкурс фоторобіт «Ковель очима дітей»

999999-4До участі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти міста.
Умови конкурсу надзвичайно прості:
  • Підпиcатися на сторінку Ковельської міської станції юних техніків у Facebook;
  • Надіcлати фото 2020 року на станційну пошту kovelsyut1957@gmail.com.
Роботи приймаються до 20 травня.
Онлайн голосування на сторінці СЮТ – 21-22 травня.
Оголошення переможців – 25 травня.
На переможців чекають приємні та незвичні подарунки.

Юна ковельська бандуристка здобула кілька перемог у міжнародних конкурсах

Учениця Ліцею № 7 м.999999-1 Ковеля, Еліна Ковальчук є вихованкою Ковельської школи мистецтв, котра навчається грі на бандурі у Надії Балаки четвертий рік поспіль.
   Дівчинка заявила про себе в  онлайн-змаганнях  та достойно представила наше місто та навчальний заклад. Еліна одразу здобула кілька перемог у міжнародних фестивалях-конкурсах. Серед них – “Парад зірок у Кракові”, “Я йду за мрією”, “Пасхальна столиця України”, “Я — СуперЗірка”.

Вітаємо, талановиту учасницю із перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!

999999-2 999999-3

День Європи в Україні

999999З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.
    День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.
    Для українців  – це особливий день, адже Україну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура. Цьогоріч вперше за роки існування свята, у зв’язку з коронавірусом, святкування в Україні відбудуться в онлайн-форматі. Дирекція, вчителі та здобувачі освіти Ліцею № 7 м. Ковеля відзначають цей день в онлайн форматі та закликають усіх бажаючих долучитись до перегляду онлайн – уроків на дану тематику:
     18 травня о 12:00 відбудеться онлайн-урок «Права людини – основа європейських цінностей», під час якого можна буде дізнатися про інклюзію в освіті, як вона має реалізуватися, як навчитися краще захищати свої права.
    19 травня о 15:00 – «Лідерство та робота в команді: як це працює». Це урок для лідерів, командних гравців та тих, хто прагне ними стати. Про важливі якості та навички і те, як надихати команду на успіх.
   20 травня о 15:00 – «Простір толерантності: на шляху до європейських цінностей». Ми всі знаємо це гарне слово, та насправді не завжди дотримуємось відповідних принципів. Тож як долати стереотипи і боротися із дискримінацією?

Усю інформацію шукайте за посиланням https://euroquiz.org.ua/events/view/388