До уваги здобувачів освіти та їх батьків!

gerbschoolНаказом директора ліцею затверджено рішення педагогічної ради №8 від 01.06.2020 року про переведення усіх учнів 1-10 класів до наступних класів.   Даним наказом нагородженно учнів 3-8 та 10 класів похвальним листом “За високі досягнення у навчанні”, які мають високі досягнення (10-12 балів) з усіх предметів за відповідний навчальний рік та видано  свідоцтвом з відзнакою учням 9-х класів, які  мають аналогічні результати.

Пробне ЗНО

images 88Відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради від 01.06.2020 за №  135 “Про внесення змін до наказу від 25.02.2020 р. № 84 « Про затвердження мережі пунктів проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році за днями тестування в м. Ковелі» на базі нашого ліцею 15 та 17 червня 2020 року відбудеться пробне ЗНО.

З Міжнародним Днем захисту дітей

Не поспішайте, діти, виростати,
ditu   Не йдіть так швидко у дорослий світ!

У 2020 році День захисту дітей припадає на понеділок, 1 червня. Його святкують щороку, починаючи із 1998-го. У цей день варто вкотре нагадати, що саме ми, дорослі, відповідаємо за добробут та щастя своїх чад, тому турбота про них і захист їхніх прав є нашим головним обов’язком.
Любі діти, адміністрація та вчителі Ліцею № 7 м. Ковеля, щиро вітають, вас, із Міжнародним Днем захисту дітей!
Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Тому зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.
Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій.
Щастя вам, чистого і мирного неба, веселих та теплих літніх канікул, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!